A Team Poland U23 K wygrywa ING 3x3 Leipzig Masters

Dobry występ zanotowała #KoszKadra U23 K w Lipsku, która przygotowuje się do pierwszego starcia w Lidze Narodów U23 we Lwowie. Na podium turnieju mogła stanąć także drużyna B Team Poland, jednak mecz o 3. miejsce z powodu złych warunków atmosferycznych odwołano. Swoje spotkania rozegrała również #KoszKadra U23 M w łotewskim Ventspils, gdzie zakończyła turniej na półfinałach.

news Zdjęcia | yukaphoto.com.pl

A Team Poland w składzie Marta Marcinkowska, Anna Pawłowska, Katarzyna Śmietańska, Sylwia Siemienas wygrał wszystkie siedem spotkań (jeden walkowerem) podczas 2-dniowej rywalizacji w Lipsku. W półfinale A Team po walce 11:8 pokonał B Team, jednak w meczu finałowy już nie zagrał. Wszystko popsuły złe warunki atmosferyczne, co zmusiło organizatorów do rozegrania konkursu rzutów wolnych (do 11). W nim 11:4 wygrała drużyna z kadrowiczkami w składzie.

KOMPLET WYNIKÓW

B Team Poland w składzie Martyna Jasiulewicz, Pola Dmochewicz, Weronika Papiernik, Weronika Woźniak rozegrał o jedno spotkanie mniej, gdyż odwołany został mecz o 3. miejsce. Wcześniej drużyna wygrała pięć spotkań i dopiero w półfinale zaznała goryczy porażki z A Team Poland.

KOMPLET WYNIKÓW

#KoszKadra U23 M w Ventspils dotarła do półfinałów turnieju Ghetto Basket. Ventspils. Ticket to Riga Challenger.

 

Składy zespołów:
Team Polska U23 One (Michał Kroczak, Karol Nowakowski, Michał Sitnik, Stefan Marchlewski)
Team Polska U23 Two (Michał Samsonowicz, Kamil Waniewski, Maksymilian Czapla, Mikołaj Smarzy)

 

udostępnij