Szkoła Trenerów PZKosz 2022-2023

Wydział Szkolenia PZKosz zachęca do wzięcia udziału w kolejnej edycji Szkoły Trenerów PZKosz, której rozpoczęcie planowane jest pod koniec aktualnego sezonu.

news

W piątej edycj Szkoły Trenerów PZKosz, zaplanowano jeszcze więcej zajęć warsztatowych, a przede wszystkim więcej praktyki.

Nasi wykładowcy - Grzegorz Walczak oraz Marek Dragosz dbają o rozwój osobisty każdego z trenerów. Do współpracy zaprosiliśmy ponad to psychologów sportu, którzy z ogromnym entuzjazmem wyrazili chęć współpracy.

W mijającej edycji swoją wiedzą dzielili się: Saso Filipovski (Słowenia), Angel Cepeda (Hiszpania), Nenad Trunić (Serbia), Olivier Vidin (Serbia) oraz polscy szkoleniowcy: Jacek Winnicki, Mariusz Niedbalski, Tomasz Niedbalski, Piotr Biel i wielu innych.

Idea, jaka przyświeca nam w Szkole Trenerów PZKosz to, nie tylko zdobywanie wiadomości o aktualnych trendach koszykarskich, ale przede wszystkim zdobywanie umiejętności tj. rozmów z zawodnikiem, współpracy w sztabie trenerskim, przygotowanie i przeprowadzenie scoutingu, coś czego nie wyczyta się z książek.

Ponadto kontynuowane będą zajęcia Q&A z naszymi wykładowcami, które cieszyły się sporym zadowoleniem wśród uczestników. Szkoła Trenerów to przede wszystkim inwestycja w siebie!

SZKOŁA TRENERÓW PZKosz (informacja)

Formularz zgłoszeniowy Szkoła Trenerów PZkosz (doc)

Formularz zgłoszeniowy Szkoła Trenerów PZKosz (pdf)

udostępnij