Poznaliśmy ćwierćfinalistów Energa Media Cup

W pierwszym dniu zmagań na Energa Media Cup 2022 poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów, którzy zagrają o mistrzostwo Polski dziennikarzy w zakopiańskim COS.

 

news

Z pierwszych miejsc bezpośrednio do ćwierćfinału awansowały drużyny Życia Warszawy, Konina, Wrocławia oraz Katowic. W barażach awans uzyskały Tygodnik Podhalański, Bydgoszcz, Szczecin oraz SK Team. SK Team dokonał tego po dramatycznej końcówce w meczu ze Słupskiem i Przyjaciółmi rzutem Eryka Chmielewskiego, który doprowadził do dogrywki. W niej SK Team wygrał 1 punktem. Wszystkie wyniki dostępne są na stronie mpd.pzkosz.pl

Po zmaganiach sportowych, wieczorem przyszedł czas na tradycyjne Piwkarzyki z Perłą, które po raz siódmy z rzędu wygrali Dariusz Szarmach z Dominikiem Szewczykiem. W finale pokonali Piotra i Justynę Kwiatkowskich 10:7 i odebrali nagrodę ufundowaną przez Browary Lubelskie Perła.

Zdjęcia z wtorku, autorstwa Rafała Kurianowicza, znajdują się na Instagramie i Facebooku

W środę rozegrane zostaną ćwierćfinały, półfinały, a także odbędzie się konkurs trójek z Moltenem. Po zakończeniu sportowej rywalizacji uczestnicy wezmą udział w Wieczorze Góralskim.

Sponsorem głównym Energa Media Cup 2022 jest Energa z Grupy Orlen. Partnerami turnieju są Totalizator Sportowy - właściciel marki Lotto, Suzuki Motor Poland, ZM BM Kobylin, Molten, Aerowatch, Polski Cukier, 4F, Gnieźnieńskie Centrum Medyczne, InArt, Browary Lubelskie - Perła, Oshee oraz Kinga Pienińska.

 

 

udostępnij