LOTTO 3x3 Team w ćwierćfinale FIBA World Tour!

Cel pierwszy zrealizowany! LOTTO 3x3 Team awansował po pierwszym dniu turnieju w Manili do ćwierćfinału FIBA World Tour. Walka o półfinał rozpocznie się w niedzielę o godz. 10:00. Transmisja w sport.tvp.pl

news Zdjęcia | worldtour.fiba3x3.com

Polacy w pierwszym spotkaniu zmierzyli się z serbskim zespołem Liman Huishan. Mecz nie ułożył się po myśli podopiecznych Piotra Renkiela od samego początku. Rywale grali lepiej, bardziej zdecydowanie.

- Liman bardzo dobrze zagrał w obronie. Widać, że byli na nas przygotowani taktycznie. Musimy zagrać w drugim meczu z większym luzem, jeśli chcemy myśleć o wyjściu z grupy - mówił dla telewizji FIBA, Szymon Rduch.

I tak się stało! W drugim - decydującym - spotkaniu o awans LOTTO 3x3 Team zagrał o wiele lepiej. Świetnie zagrał kapitan Przemysław Zamojski, który zdobył 13 z 21 punktów naszego zespołu.

Tym samym w niedzielę czekają nas kolejne emocje na najwyższym poziomie w koszykówce 3x3. LOTTO 3x3 Team o godz. 10:00 zmierzy się ponownie z rywalem z Serbii - UB Huishan NE.

Transmisja w sport.tvp.pl

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, ma w swoim portfolio m.in. gry liczbowe i loterie pieniężne. Produkty te są dostępne są w ponad 18,5 tys. punktów sprzedaży w całej Polsce, a także online.

Spółka jest jednym z najważniejszych filarów finansowania polskiego sportu i kultury narodowej. Dzięki swoim klientom od 1994 roku przekazała na te dwie ważne dziedziny życia społecznego ponad 17,7 miliardów zł.

udostępnij