Nations League U21: dzień 2 [NA ŻYWO]

Zapraszamy na relację na żywo z najważniejszych wydarzeń rozgrywanego w Krakowie cyklu turniejów Nations League U21 - jednego z najważniejszych młodzieżowych w koszykówce 3x3. Dziś drugi dzień rywalizacji.

Mecze można oglądać na Placu Wielkiej Armii Napoleona w Krakowie. Partnerem wydarzenia jest Województwo Małopolskie.

Szczegóły techniczne związane z imprezą można znaleźć na oficjalnej stronie FIBA.

Transmisja w kanale YouTube FIBA 3x3.

RELACJA WYMAGA ODŚWIEŻANIA

19:16 Za chwilę dekoracja, a my bardzo dziękujemy za liczną obecnośc na trybunach i za śledzenie naszej relacji. Do usłyszenia!

19:15 Hiszpania pokonuje Niemcy 19:12 i wygrywa Nations League! A więc to hiszpański poniedziałek pod Wawelem

19:11 14:10 na półtorej minuty przed ostatnią syreną

19:10 Trzy minuty do końca finału - prowadzenie Hiszpanii 11:8

19:06 Niemcy próbują dogonić Hiszpanów, ale ci odskakują na trzy oczka (10:7)

19:04 Lekka przewaga Hiszpanii 7:5

19:00 Zacięty finał, w którym grają dwa zespoły pokonane wczoraj przez Polaków. Na razie remis 3:3

18:51 Polacy i Polki ostatecznie zostali sklasyfikowani na trzecich miejscach

18:51 Dzisiaj został nam tylko jeden mecz: Hiszpania - Niemcy panów

18:50 Szalony przebieg dogrywki! Hiszpania pokonuje Niemcy 17:16!

18:49 Remis 15:15 w regulaminowym czasie gry - będzie dogrywka

18:35 Na razie lepsze Hiszpanki - prowadzą 9:5 po pięciu minutach spotkania

18:15 To oznacza, że obejrzymy dwa niemiecko-hiszpańskie finału. Pierwszy w rywalizacji pań za kwadrans

18:12 Niemcy wygrywają 19:14 i awansują do finału

18:00 Niemcy zdobywają 8 punkt czym wyklucza z finału Szwajcarię - Niemcy prowadzą 8:5

17:49 Finał pań: Hiszpania - Niemcy, finał panów: Hiszpania - Niemcy/Izrael (minimalne szanse ma jeszcze Szwajcaria)

17:47 Za parę chwil ostatni mecz grupowy - Niemcy zagrają z Izraelem o możliwość gry w finale z Hiszpanią

17:40 Spełniony został tylko jeden warunek - Austria nie zdobyła 19 punktów. W finale zagrają Niemki, które wygrały 21:2

17:22 Potencjalny awans Polek również jest obwarowany kilkoma warunkami. Musi wygrać Austria, nie może zdobyć więcej niż 19 punktów, przy tym Niemki mogą zdobyć maksymalnie 8 oczek

17:21 Niemcy - Austria, to kolejny mecz, który może dać finał biało-czerwonym (tym razem paniom)

17:19 Tak jak my wczoraj Hiszpanii, tak Hiszpania nam dzisiaj odbiera nadzieję na finał. Pokonuje Austrię 21:13

17:10 Na razie Hiszpanie ani myślą o oddaniu miejsca w finale Austrii czy Polsce - prowadzą 10:3

17:01 Dwa warunki do awansu Polaków - wygrywa Austria i Hiszpania nie zdobywa więcej, niż 17 punktów

16:59 W meczu Hiszpanii z Austrią serce podpowiada nam Austriaków, bo ich zwycięstwo może dać biało-czerwonym finał

16:58 Spotkanie się kończy zwycięstwem Hiszpanii 21:8 - panie z półwyspu Iberyjskiego awansowały do finału!

16:56 Wszystko wskazuje na to, że Hiszpania zagra w finale - prowadzi ze Szwajcarią 18:5 na dwie minuty przed końcem meczu

16:41 To mecz o awans do finału pań

16:27 Chwila przerwy i Hiszpania zagra ze Szwajcarią

16:27 Szwajcaria pokonuje wczorajszych zwycięzców turnieju - Izrael 21:18!

16:08 Spotkanie Szwajcarii z Izraelem dużo bardziej wyrównane niż wczoraj. Na razie Izrael przegrywa 3:4

16:01 Polska pokonuje Austrię 20:11. Czy to wystarczy? Czekamy na mecz Niemek z Austriaczkami

15:59 Polujemy na 21, a najlepiej 22 punkt. Jest 20:10

15:58 Bukowczan na 19:7

15:57 Kolejny time-out - wysokie prowadzenie Polski 18:7

15:54 Mitrowska celnie z wolnego. Potrzebujemy każdego punktu - 16:6

15:54 Odpoczynek nam pomógł - kolejne dwa punkty dla biało-czerwonych

15:53 Time-out - schodzimy na przerwę prowadząc 13:6

15:48 Klaudia Walkowska za 2 - jest 10:2 dla nas!

15:45 Polki się rozkręcają! Prowadzą już 6:2

15:43 Kornelia Bukowczan zdobywa punkt na 2:2

15:40 Jedna z zawodniczek Austrii skręciła wczoraj kostkę i ten zespół gra w trójkę. Ala Rogozińska otwiera wynik

15:39 Teraz czas na starcie Austrii z Polską w rywalizacji kobiet

15:34 Salas wykorzystuje trzy rzuty wolne z rzędu i Hiszpania wygrywa 21:18

15:34 10 sekund do końca i czteropunktowa przewaga Hiszpanii

15:32 Czerniewicz za 2! Przegrywamy 16:17, ostatnie sekundy meczu

15:31 Piotr Lis i przegrywamy dwoma punktami

15:28 Czerniewicz zdobywa 11 punkt, przegrywamy 11:12

15:27 Odrobiliśmy dwa z trzech brakującychh punktów!

15:25 Po raz pierwszy przewaga Hiszpanie na trzypunktowym prowadzeniu

15:24 Tym razem Hiszpania trafia za 2 - 8:7 dla nich

15:23 Wracamy na prowadzenie za sprawą Czerniewicza

15:21 6:6...

15:21 Na posterunku Piotr Lis - kolejny punktowy remis na tablicy 5:5

15:20 Hiszpanie nas przełamali i są po raz pierwszy na prowadzeniu 5:4

15:18 Czerniewicz wyprowadza Polaków na prowadzenie, ale znów nie cieszyli się z niego długo. 4:4

15:17 Daniel Ziółkowski sutecznie, ale Hiszpania szybko odpowiada i mecz toczy się punkt za punkt

15:17 Hiszpanie wyrównują na 2:2

15:15 Polacy zaczynają mocno - od dwóch punktów!

15:12 Wczoraj Polacy pokonali Hiszpanię w niesamowitych okolicznościach, wychodząc z niezwykle trudnej sytuacji. Przekonamy się czy dzisiaj będzie spokojniej

15:10 A już za chwilę mecz, na który czekają kibice: Polska - Hiszpania. To spotkanie prawdopodobnie zadecyduje o tym, kto awansuje do finału z naszej grupy

15:09 Izrael kontrolował spotkanie przez cały czas i pewnie pokonał Szwajcarię 16:8

14:47 Wracamy po przerwie do gry - a konkretnie zawodniczki z Izraela i Szwajcarii

13:53 Znów za dwa Ala Rogozińska! Ale przegrywamy 4:5

13:52 Przy rzucie za dwa faulowana Bukowczan, nie wykorzystuje jednak rzutów wolnych - jest 2:2

13:50 Alicja Rogozińska chce wygrać! Zaczyna od celnego rzutu za 2 punkty

13:45 W składzie biało-czerwonych Kornelia Bukowczan, Aleksandra Mitrowska, Alicja Rogozińska i Klaudia Walkowska

13:45 Pora na nasze reprezentantki. Zmierzą się z Niemkami

13:43 Punktują rywale, ale Błażej Czerniewicz kończy mecz! 21:15

13:43 Ziółkowski wykorzystuje jeden rzut wolny na minutę przed końcem meczu - 19:13

13:41 Dwie minuty do końca, jest time-out - 18:10 dla naszej reprezentacji

13:39 Biało-czerwoni powiększają przewagę - już 17:10 dla nas

13:30 Polacy bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie z Austrią - prowadzą 7:3 po trzech minutach gry

13:22 Już za chwilę prezentacja przed meczem z Austrią

13:21 Polacy występują dzisiaj w składzie: Błażej Czerniewicz, Maksymilian Formella, Piotr Lis i Daniel Ziółkowski (czyli taki jak wczoraj)

13:20 Izrael postawił się Hiszpanii, ale i tak przegrał 11:15. A teraz czas na Polaków

13:05 Polaków zobaczymy na boisku dość szybko - poniżej harmonogram startów naszych reprezentantów

13:04 Trwa pierwsze spotkanie turnieju, w którym rywalizują Hiszpanki z drużyną Izraela