LOTTO 3x3 Quest: MKS LOTTO 3x3 DG II najlepszy w Bydgoszczy

Znamy kolejnego uczestnika turnieju finałowego LOTTO 3x3 Quest 2024 w Katowicach! To ekipa MKS LOTTO 3x3 II Dąbrowa Górnicza, która w finałowym meczu turnieju w Bydgoszczy pokonała Polonię Warszawa.

news

W turnieju LOTTO 3x3 Quest w Bydgoszczy udział wzięło 20 zespołów podzielonych na cztery grupy. Po dwie najlepsze ekipy z każdej z nich awansowały do ćwierćfinału. W najlepszej czwórce zmagań znalazła się ISETIA SK Store, która dzień wcześniej zwyciężyła w Solinie. Tym razem jednak ISETIA SK Store przegrała w półfinale ustępując MKS-owi LOTTO 3x3 II Dąbrowa Górnicza. Drugim finalistą została Polonia Warszawa, która pokonała kadrę Polski do lat 23. W finale LOTTO 3x3 Quest Bydgoszcz MKS LOTTO 3x3 II Dabrowa Górnicza (Cezary Karpik, Jacek Gwardecki, Hubert Lewandowski, Jakub Borowski) pokonał Polonię Warszawa (Tomasz Rudko, Patryk Pełka, Piotr Dąbrowski, Mateusz Witek) 22:15. W meczu o trzecie miejsce ISETIA SK Store (Marcin Wieluński, Damian Cechniak, Jan Piliszczuk, Adam Skiba) była lepsza od kadry Polski U23 (Michał Lis, Igor Lewandowski, Adam Anusewicz, Maksymilian Formella) 21:14.

"Za nami bardzo ciężkie mecze, w pólfinale z Isetią i w finale z Polonią. Zwycięstwo dało nam awans do turnieju finałowego z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Pokazaliśmy się z dobrej strony pod kątem fizycznym, byliśmy też dobrze zgrani. Nie zwalniamy tempa  - apetyt rośnie w miarę jedzenia! Widzimy się w kolejnych turniejach! - powiedział Hubert Lewandowski, koszykarz MKS-u LOTTO 3x3 II Dabrowa Górnicza.

KOMPLET WYNIKÓW

GALERIA ZDJĘĆ
 

Dotychczas awans do turnieju finałowego LOTTO 3x3 Quest 2024 (10-11 sierpnia , Katowice) wywalczyły:
#1 Solina: ISETIA SK Store - Marcin Wieluński, Damian Cechniak, Krystian Koźluk i Jan Pilszczuk
#2 Bydgoszcz: MKS LOTTO 3x3 II Dąbrowa Górnicza - Cezary Karpik, Jacek Gwardecki, Hubert Lewandowski, Jakub Borowski

Kolejny turniej cyklu LOTTO 3x3 Quest 2024 już w niedzielę, 26 maja w Ostrowi Mazowieckiej.

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, ma w swoim portfolio m.in. gry liczbowe i loterie pieniężne. Produkty te są dostępne są w ponad 20 tys. punktów sprzedaży w całej Polsce, a także online.
Spółka jest jednym z najważniejszych filarów finansowania polskiego sportu i kultury narodowej. Dzięki swoim klientom od 1994 roku przekazała na te dwie ważne dziedziny życia społecznego ponad 17,7 miliardów zł.

#lotto3x3quest #3x3quest #KibicujzLOTTO #WygrywamyRazem
 

udostępnij