Biuro

 

Olga Kijewska-Ratajczak - 
Sekretarz Generalny PZKosz

 

WYDZIAŁ SZKOLENIA

Kazimierz Mikołajec k.mikolajec [at] pzkosz.pl
Dyrektor Wydziału Sportowego Biura PZKosz

Roman Skrzecz r.skrzecz [at] pzkosz.pl 
Koordynator Szkolenia 

Bartosz Słomiński b.slominski [at] pzkosz.pl
Koordynator Programów KOSSM i SMOK, programy upowszechniania koszykówki

Maciej Szelągowski m.szelagowski [at] pzkosz.pl
Administrator programów SMOK/KOSSM

Karol Gryko k.gryko [at] pzkosz.pl
Logistyka Kadr Żeńskich, Administrator programów KOSSM

Arkadiusz Korek a.korek [at] pzkosz.pl
Koordynator kształcenia trenerów

Maciej Krupiński m.krupinski [at] pzkosz.pl
Kierownik Kadr Seniorskich/Koordynator zamówień sprzętu

Marek Popiołek m.popiolek [at] pzkosz.pl
Logistyka Kadr Męskich/Menadżer Kadry Seniorów

Mirosław Nosowicz m.nosowicz [at] pzkosz.pl
Koordynator Medyczny

Bartłomiej Koziatek b.koziatek [at] pzkosz.pl
Koordynator koszykówki 3x3

 

WYDZIAŁ ROZGRYWEK

Adam Romański rozgrywki [at] pzkosz.pl
Dyrektor Wydziału Rozgrywek
Logistyka rozgrywek PPM, PPZKoszM, PPZKoszK

Wojciech Robiński w.robinski [at] pzkosz.pl
Zastępca Dyrektora Wydziału Rozgrywek
sprawy prawne i dyscyplinarne, licencje agentów

Piotr Hajduk rozgrywki [at] pzkosz.pl
Logistyka rozgrywek BLK, PPK, 1LK, młodzieżowe żeńskie, 2LK oraz transfery międzynarodowe, licencje klubowe, 3x3

Katarzyna Miłobędzka rozgrywki [at] pzkosz.pl 

Ilona Kamińska rozgrywki [at] pzkosz.pl 
Logistyka rozgrywek 1LM, 2LM (gr. A), młodzieżowe męskie, 3LM, zawodnicy zagraniczni niższe ligi

Monika Skrzecz rozgrywki [at] pzkosz.pl
Logistyka rozgrywek 2LM (gr. B, C i D), OOM, promesy licencji okresowych

 

WYDZIAŁ MARKETINGU I PR

Justyna Woja j.woja [at] pzkosz.pl
Dyrektor ds. Komunikacji i PR/ Rzecznik Prasowy PZKosz

Wioleta Spychalska-Sztanga w.spychalska [at] pzkosz.pl
Manager ds. marketingu

Marek Ulewiński m.ulewinski [at] pzkosz.pl
Patronaty PZKosz

Adam Wall a.wall [at] pzkosz.pl
Redaktor naczelny strony www.pzkosz.pl

 

ENERGA BASKET LIGA KOBIET

Łukasz Skaliński l.skalinski [at] pzkosz.pl
Generalny Menadżer Energa Basket Ligi Kobiet

Wojciech Kłos w.klos [at] pzkosz.pl 
Redaktor naczelny strony www.basketligakobiet.pl

 

KOSZYKÓWKA NA WÓZKACH

Robert Żołnierowicz wozki [at] pzkosz.pl
Pełnomocnik Zarządu ds. koszykówki na wózkach

Wojciech Makowski wozki [at] pzkosz.pl
Kierownik Kadr

 

WYDZIAŁ FINANSOWY

Bożenna Banasiewicz b.banasiewicz [at] pzkosz.pl
Główna Księgowa

Joanna Zarzycka j.zarzycka [at] pzkosz.pl
Specjalista ds. rozliczeń

Sylwia Modzelewska s.modzelewska [at] pzkosz.pl
Specjalista ds. rozliczeń

Lena Rusiniak l.rusiniak [at] pzkosz.pl
Specjalista ds. rozliczeń

 

DZIAŁ ORGANIZACJI

Przemysław Żółtowski p.zoltowski [at] pzkosz.pl
Menadżer ds. Organizacji Imprez / KOSSM

Anna Wolanin a.wolanin [at] pzkosz.pl
Dział zagraniczny

 

BIURO

Nel Schada n.schada [at] pzkosz.pl
Asystentka biura PZKosz

Barbara Milewska b.milewska [at] pzkosz.pl
Asystentka Zarządu