Polska - Wielka Brytania w Wałbrzychu. Ruszyła sprzedaż biletów

Reprezentacja Polski koszykarek rozpoczyna kwalifikacje do Mistrzostw Europy, które w 2021 roku odbędą się w Hiszpanii oraz we Francji. Spotkanie z Wielką Brytanią odbędzie się w czwartek 14 listopada o godz. 18:15 w hali AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu. Bilety dostępne na abilet.pl

news

Polska w grupie F za rywali ma Wielką Brytanię oraz etatowego już przeciwnika w kwalifikacjach - Białoruś. Brytyjki w ostatnim czasie dały się poznać w Europie z bardzo dobrej strony, a na zakończonych w lipcu Mistrzostwach Europy zajęły bardzo dobre 4. miejsce. W zespole grają znane z występów na polskich parkietach Johannah Leedham, Chantelle Handy czy też Temi Fagbenle. Nie można zapominać o znakomitej Karlie Samuelson, która obecnie gra w lidze hiszpańskiej.

Kadrę Polski poprowadzi nowy trener, jakim jest doskonale znany Słowak - Maroš Kováčik. Do drużyny wraca także Ewelina Kobryn – jednak w zupełnie innej roli, jako Generalny Menager!

Emocje gwarantowane! Czas zrobić pierwszy krok w stronę turnieju finałowego!

Bilety na to spotkanie kosztują 20 złotych (normalny) oraz 10 złotych (ulgowy), a ich sprzedaż prowadzona jest na portalu abilet.pl.

Informacje o procesie akredytacyjnym zostaną podane wkrótce.

Terminarz kwalifikacji:
14.11.2019 (Wałbrzych) Polska - Wielka Brytania
12.11.2020 (Mińsk) Białoruś - Polska
15.11.2020 Wielka Brytania - Polska
07.02.2021 Polska – Białoruś

Więcej informacji: https://pzkosz.pl/aktualnosci/n/66354/

 

udostępnij